אפשר לעזור
ּ

השכרת אוהלים

אוהלים הם אופציה נהדרת לצאת מהקופסא וגם מארבעת הקירות של האולמות המפוארים, ולערוך את החגיגה שלכם מחוץ לבית. השכרת אוהלים הינה מתאפשרת בעזרת חברות מקצועיות המציעות מלאי של אוהלים איכותיים, העמידים בפני כל תנאי מזג האוויר (הקיצוניים בעיקר בקיץ, יש לציין), בישראל. האוהלים יגיעו בקשת רחבה של גדלים, כמובן בהתאם למטרה לשמה הם נועדו; לדוגמא, אוהל שנועד לקמפינג משפחתי יהיה קטן הרבה יותר מאוהל שנועד למשל, להצגת תערוכה.

השכרת אוהלים לכל מטרה!

גם אם נדמה לכם שמדובר ברעיון מעט הזוי, הרשו לנו לנפץ את הסטיגמה ולהראות לכם עד כמה השכרת אוהלים יכולה להיות רלוונטית לכל אירוע:

  • חתונות – ישנם זוגות שמעדיפים להתחתן בגני אירועים, ווילות ואפילו בשטחים פתוחים כמו פרדסים למשל. על מנת לאפשר לאורחים ליהנות מהארוחה שלהם מבלי לסבול משיער מתנופף שמפריע לביס הבא, או ממזג אוויר שהחליט להפתיע במידה והאירוע שלכם נערך בעונות המעבר.
  • ימי גיבוש – כל בעל חברה יודע שכדאי לשלוף את העובדים מידי פעם מהשגרה הלוחצת. יציאה לפעילויות בחיק הטבע יחייבו אתכם בהשכרת אוהלים בהם יוכלו העובדים לקחת הפסקה בין הפעילויות, לשבת לאכול ארוחת צהריים, ועוד.
  • קמפינג – גם אם אתם מיטיבי לכת ונדמה לכם שתוכלו לעמוד בפני כל מזג אוויר, אנחנו טוענים אחרת ובעיקר אם אינכם מטיילים לבד. חשוב להצטייד באוהלים איכותיים על מנת לאפשר לכל יוצאי הטיול ליהנות משינה טובה ומוגנת.

השכרת אוהלים לכל מטרה במחירים הכי אטרקטיביים שיש

השכרת אוהלים בצפון – ש.ח.ל יזמויות

כשאתם מבצעים רכישה של ציוד לאירוע שלכם, אתם עושים זאת מתוך מחשבה יתרה על האורחים שלכם ועל העובדה כי כל האספקטים במהלך האירוע חייבים לבוא על מקומם, ללא כל תקלות. חברת ש.ח.ל יזמויות תשמח לעמוד לשירותכם עם קשת רחבה של שירותים לאירועים מוצלחים.

למעלה

 

 

ּ