אפשר לעזור
ּ

השכרת במות לאירועים

ישראלים אוהבים לשמוח, את זה כולם כבר יודעים. אירועים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, ואמנם יש לציין שלא תמיד מדובר על אירועים כפי שאנו מגדירים אותם; חתונות, אירועי מצווה וכדומה. לפעמים מדובר על אירועי השקת מוצרים, הפנינג ואפילו מופעים עירוניים לכבוד החגים. לא משנה במה מדובר, על מנת למשוך את תשומת לב העוברים והשבים, השכרת במות לאירועים היא בדיוק השירות לו אתם זקוקים! ואם שאלתם את עצמכם מדוע, ובכן – זכרו שעל מנת שמופע יצליח עליו להיראות, להיות בולט. במה איכותית תדאג שתבלטו, ושאיש לא יוכל להתעלם מכם.

מהם סוגי הבמות שמציע שירות השכרת במות לאירועים

העניין הוא שעליכם להתאים את הבמה שלכם לאירוע. ומשום כך, השכרת במות לאירועים תהיה חייבת להתבצע בשיקול דעת, ואם אפשר בעזרתו של בעל מקצוע שיידע להתאים את הבמה לאופי האירוע שלכם, למשל:

  • במות למופעים – במות גדולות ומוגבהות, שיוכלו לעמוד תחת משקלם של משתתפים רבים המתהלכים, קופצים, מרקדים על הבמה.
  • במות לאירועים פרטיים – אלו במות קטנות ונמוכות יחסית, אותן ניתן להציב גם ברחבה הצמודה לביתכם ואפילו בחצר פרטית. אלו במות שישמשו בעיקר להשקות מוצרים, ואפילו עבור זוגות מתחתנים.
  • תצוגות אופנה – מי לא מכיר את המסלול הצר, הארוך והמוגבה עליו צועדים הדוגמנים והדוגמניות? לצד אירועים אלו, יוכלו במות מסוג זה לשמש גם עבור תחרויות המתקיימות בימי הפנינג, תחרויות בחגים (לדוגמא תחרות תחפושות בפורים), ועוד.
  • ועוד

השכרת במות לאירועים בחברת ש.ח.ל יזמויות

במות לאייר / פודיומים

הקמת במות בכל תנאי השטח , כולל אישור קונסטרוקטור , שטיחי לבד צבעים בחירת הלקוח.

למעלה

 

 

ּ