אפשר לעזור
ּ

השכרת כלי הגשה /סכו"ם לאירועים

לכל אירוע אופי שונה, ובאופן ישיר לכך – יידרשו לו שולחנות שונים. מסיבה זו השכרת שולחנות לאירועים הינה משימה לא פשוטה; עליכם לשקול את כמות האורחים, סידורי הישיבה, איזה עיצוב יתאים לאירוע שלכם (שולחנות עגולים, מרובעים, שולחנות נמוכים לילדים ועוד), והיכן מתקיים האירוע? מובן שאין לוותר על השולחנות באירוע שלכם, אינכם רוצים שהאורחים שלכם יישבו על כיסא ללא שולחן וייאבקו עם צלחת האוכל שלהם, או לחילופין יאכלו בעמידה.

השכרת שולחנות לאירועים לכל מטרה

מתי נדרשת השכרת שולחנות לאירועים?

התשובה היא, תמיד. בין אם מדובר באירוע המוני או אירוע פרטי, השכרת שולחנות לאירועים תהיה נדרשת בכל אירוע העומד על הפרק;

  • חתונות – לא כולם מתחברים לפאר וההדר של אולמות האירועים, ויעדיפו חתונה הרבה יותר אינטימית, למשל בחדר האחורית הביתית המרווחת. גם אם מדובר בחמישים אורחים ולא חמש מאות, יש לדאוג גם להם לסידורי ישיבה נאותים.
  • אירועי מצווה ובריתות – כיום כבר מזמן לא מדובר רק בעליה לתורה או חגיגה ביתית עם המשפחה. כיום אירועי המצווה והבריתות הפכו לנשפים של ממש, אליהם מוזמנים לא רק בני המשפחה אלא גם חברים ומכרים. ממש כמו בחתונות, גם באירועי המצווה והבריתות יוגש בדרך כלל קייטרינג איכותי, והאורחים שלנו ישמחו למקומות ישיבה נוחים שיאפשרו להם ליהנות מהארוחה ומהאירוע כולו.
  • כנסים – שולחנות הם חלק בלתי נפרד מכנסים; עליהם מניחות החברות המציגות את פירותיהן ברושורים ומתנות לחלק לבאי הכנס, עליהם יונח הכיבוד לאורחים, וכמובן יוצבו גם שולחנות המיועדים לארוחת הצהריים לאורחי הכנס – לכל מטרה שולחנות שונים.

השכרת שולחנות לכל מטרה

אנו בחברת ש.ח.ל יזמויות יודעים שכאשר אדם מתכנן אירוע, הדבר בדרך כלל יהיה כרוך באינסוף דאגות; שהקייטרינג יהיה טעים, שהמוזיקה תהיה איכותית, וששום דבר אחר לא ייהרס במהלך האירוע. אנו מחזיקים באמתחתנו את כל הנדרש עבורכם לאירוע מוצלח; שולחנות, אוהלים, מזגנים, כיסאות ועוד – הכל עשוי מהחומרים האיכותיים ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם יעבור בשלום.

השכרת שולחנות לאירועים מחיר משתלם

למעלה

 

 

ּ