אפשר לעזור
ּ

השכרת אוהלים לאירועים

גם אם נדמה לכם ששירות השכרת אוהלים לאירועים נמנה בין אלה שלעולם לא תצטרכו, הרשו לנו להפתיע אתכם. ייתכן מאוד שבשלב מסוים יימאס גם לכם מהאירועים הרגילים והנורמליים מידי, ותחפשו בלהט דרך לצאת מהשגרה. מה דעתכם להוציא את האירוע שלכם החוצה לחיק הטבע? כאן ייכנסו לתמונה האוהלים, ולא תאמינו כיצד הם יוכלו לשדרג ולהוסיף לאירוע העתידי שלכם!

השכרת אוהלים לאירועים מנצחים

השכרת אוהלים לאירועים אינה רק פתרון ממשי לאירועים אינטימיים שעבורם אין צורך למצוא אולם מפאר, היא אפילו נדרשת! רק תארו לכם את פניהם של האורחים המופתעים שלכם!

  • אירוע קייצי – אם החלטתם לערוך את האירוע שלכם בתקופה החמה, אוהלים אינם המלצה כי אם חובה. לצד האוהלים, המבטיחים הצללה עבור האורחים, יש לדאוג לאספקת שתיה קרה ומיזוג אוויר בתוך האוהלים.
  • אירוע בים – ערב צוות, מסיבת כיתה, ואפילו חתונה על שפת הים! לא משנה באיזו שעה אתם מתכננים לערוך את האירוע שלכם, קחו בחשבון שאתם חשופים לרוחות החזקות המגיעות מהים, שעלולות לפזר את הכלים שלכם לכל עבר, ולהפריע לסדר הדברים של האירוע. האוהל יגן על המזון, הכלים, ועל האורחים שלכם.
  • אוהלים לכנסים – ישנם כנסים גדולים הנערכים לפעמים בתוך מבנה וגולשים החוצה ממנו (לדוגמא אירוע המתקיים באשכול פיס, ובזמן שבתוכו נערכות הרצאות מסוימות, בחוץ מוקמים דוכני אוכל ודוכני מכירה) האוהלים יגנו על באי הכנס ועל העובדים מפני גשמים בתקופת החורף, וכן מהחום הגדול של הקיץ.

השכרת אוהלים לאירועים בצפון הארץ

השכרת אוהלים לאירועים מחיר המשתלם ביותר

האוהלים של חברת ש.ח.ל יזמויות מגיעים במגוון גדלים וצורות, בהתאמה מלאה לכל אירוע. כל שעליכם לעשות זה רק ליצור עמנו קשר; יחד, נבין בדיוק את הצרכים והדרישות שלכם, את אופי האירוע שנפל בחלקכם לתכנן, ונתאים עבורכם את האוהלים המושלמים! כאן, עבודתנו לא תסתיים – אנו נגיע עד אליכם להתקנת כל הציוד לו תזדקקו, ואף לפירוקו בתום האירוע. ושיהיה אירוע מוצלח!

למעלה

 

 

ּ