מלאו פרטים להצעת מחיר אטרקטיבית!
מעוניין להצטרף לשירות?


  הפקת אירועי חברה

  האם אתם בעלי עסק ואתם מעוניינים לחזק את המוטיבציה הכללית של עובדכם, תוך גיבוש עובדי החברה, וחיזוק נאמנותם למערכת, כדאי לחשוב על הפקת אירועי חברה לצוות העובדים וההנהלה. באמצעות חברת ש.ח.ל יזמויות, המתעסקת בהפקת אירועים והשכרת ציוד לאירועים, נדון על כל הדגשים שחשוב לדעת לפני הקמת אירוע חברה מכל סוג שהוא.

  הפקת אירועי חברה – דרך יעילה לחיזוק המורל והמוטיבציה של צוות העובדים

  מחקרים מודרניים בתחום מדעי החברה וניהול משאבי האנוש, מצאו קשר ישיר בין שבעות הרצון של העובד מהארגון או העסק, ליעילותו ותרומתו למערכת, וכן זמן עבדותו במקום העבודה. כשאנו חושבים על כך יש בזה הגיון רב, כמה שיותר טוב לאדם מדבר מה מסוים, כך יפחד לאבד אותו. על כן מקומות עבודה רבים משקיעים מאמצים רבים וכסף על מנת לשפר את תחושות העובד ולגרום לשביעות רצונו ממקום העבודה.

  אחת הדרכים לגרום לעובד להרגיש טוב במקום עבודתו, היא סביבת עובדה נעימה וחברותית, וכן הרגשת העובד כי לבעל מקום העבודה אכפת ממנו. הדרך היעילה לחזק תחושה זו, תוך חיזוק הגיבוש החברתי, הינה הפקת אירועים לחברה וימי גיבוש.

  טיפים להפקת אירוע חברה:

  • בחירת המיקום – כאשר אנו מתכננים אירוע חברה עבור עובדינו חשוב לתת דגש למיקומו של האירוע. ישנם מקומות המקיימים אירוע חברה באחד מקומות הבניין בעסק. אך לבחירת מיקום השונה בתכליתו ממקום העבודה, יש חשיבות עבור אווירת העובדים. וכן היא תאפשר לעובדים להרגיש נינוחים יותר, משוחררים ויותר. לדוגמא יום גיבוש בים, בטבע או אפילו בגן אירועים.
  • מוזיקה ואווירה – מוזיקה ללא ספק משמעותית בכל הקשור לאווירה. בחרו סגנון מוזיקלי נעים, משמח וקליל והימנעו ממוזיקה "רצינית וכבדה".
  • ציוד איכותי – לאיכות הציוד באירוע יש משמעות רבה בכל הקשור להצגת מקום העבודה בפני העובד וכן, רמת ההשקעה הניתנת לעובד. למשל אירוע חברה בטבע בו הכיסאות והשולחנות נראים ישנים, זולים ולא האיכותיים, יקרינו באופן ישיר, ובתת מודע, לעובד כי מקום עבודתם אינו מכובד ורציני.

  הפקות אירועי חברה

  חברת ש.ח.ל יזמויות, הינה חברת השכרת ציוד לאירועים מנוסה ומקצועית אשר תשמח לעמוד לשירותכם.

  הפקת אירועים לחברות

  אירועי חברה

  אירועי חברה הינם אירועים חברתיים המתקיימים במסגרת מקום העבודה עבור עובדי החברה. אירועים מסוג זה נפוצים מאוד בעידן המודרני יותר מבעבר ולסיבה זו מספר גורמים, ביניהם ההבנה כי אירועי חברה גורמים לעובדים להרגיש מוערכים יותר בקרב מנהליהם, וכאשר העובדים מרגישים מוערכים יותר כך מחויבותם למקום העבודה עולה וכן יעילות עבודתם. בנוסף אירועי חברה יוצרים גיבוש ומחזקים את קשרי החברות בין העובדים וכן בין ההנהלה לעובדים. חברת ש.ח.ל יזמויות, הינה חברה מקצועית המספקת השכרת ציוד לאירועים מכל סוג שהוא וכן אירועי חברה.

  אירועי חברה קטנים – טיפים ודגשים להפקת אירועי חברה מומלצים

  ללא ספק כי אירועי חברה משרתים את מנהלי החברה והארגון וכן את עובדיו, אשר זוכרים לשבירת שגרה מהנה וגיבוש חברתי. על מנת לקיים אירועי חברה מוצלחים, מהנים ומגבשים, חשוב להשקיע ולא לחסוך בכמה פרמטרים חשובים:

  • חלק אומנותי – על מנת ליצור עניין עבור העובדים, לגבש ולהפוך את האירוע לחוויה מעניינת, מומלץ לתת מקום לחלק האומנותי של האירוע. החלק האומנותי יכול להיות הרצאה מעניינת, הופעת סטנד-אפ, הופעת שירה, או אפילו הקרנת סרטון משעשע אשר הופק עבור עובדי החברה.
  • אלוהים נמצא בפרטים הקטנים – רמת האירוע ורמת ההשקעה המועברת לעובדי החברה מועברת בפרטים הקטנים. כך למשל כיסאות פלסטיק פשוטות נראות הרבה יותר "זולות" ולא מושקעות מכיסאות עץ, מפיות ממותגות או מפיות מבד יראו הרבה יותר מרשימות ממפיות בד רגילות , רצוי להימנע מצלחות וכוסות פלסטיק כי אלו משדרים רמת השקעה נמוכה בהרבה משולחנות וכוסות מחרסינה וזכוכית.
  • שי לעובדים – מומלץ להעניק שי צנוע לעובדים במהלך אירוע החברה, שי צנוע זה יגדיל את תחושת ההשקעה והאכפתיות שחש העובד מצד ההנהלה.
  • ציוד איכותי ואסטטי – חשוב מאוד לשכור ציוד איכותי ואסתטי המיועד מראש לאירועים מסוג זה, למשל שולחנות, פינות ישיבה, השכרת במות לאירועים וכדומה.

  חברת הפקת אירועים

  בכל הנוגע להשכרת ציוד ייעודי לאירועי חברה מומלץ לשכור את שירותיהם של חברה המספקת שירותים ייעודים מסוג זה. חברת ש.ח.ל יזמויות הינה חברת השכרת ציוד איכותי לאירועי חברה.

  הפקת אירוע חברה

   

   

   

  מלאו פרטים להצעת מחיר אטרקטיבית!

  מעוניין להצטרף לשירות?
   הפקת אירועי חברה – שאיפה לאפס תקלות

   הפקת אירועי חברה חייבת להיעשות על הצד הטוב ביותר למען המארחים, המשתתפים וכדי שהיא, אכן, תוסיף את הערך המוסף שכה רוצים לקבל. אירועי חברה נועדו לעסקים, למוסדות ממשל וציבור וכדומה. כך, לטובת מטרות שונות של גיבוש, רווחה, מתן פרס למחלקות מצטיינות, לציון ימים מיוחדים בחיי המוסד ועוד. יש צורך להתאים את התוכן המתאים לאירוע, לכמות ולמגוון האנשים. בחירת מיקום חשובה מאוד וניתן למצוא מקום מסודר כמו גן אירועים/מסעדה וכדומה, או לקיים את האירוע בחיק הטבע, כך בחוף ים, בחורש ובמקומות נוספים. במקרה השני, יש צורך לספק ציוד לאירועים המתקיימים במקומות שאין תשתיות חשמל ואחרות. תנאים מתאימים כדאי לבחור מקום שיש לו חן ואווירה אשר מוקדשת בו תשומת לב לאירוח מושלם ועיצוב נאה. במקרים רבים, נהוג לשאת ברכות, להציג קליפים, לערוך תכנית אומנותית מקוצרת ועוד שלל רעיונות. ההפקה תדאג כאן למערכת מולטי מדיה מודרנית שניתן להשתמש בה גם למוסיקת רקע ומוסיקת ריקודים - אם יהיו כאלו. תידרש גם מערכת תאורה לאירועי לילה. צוות עובדים מיומן ומסור ילווה את כל האירוע וישרת את המוזמנים על הצד הטוב ביותר.

   הפקת אירועי חברה- שירות מקצועי

   מומלץ לקבל שירות מש.ח.ל יזמויות – השכרת ציוד לאירועים. מנהליה מתמחים בתכנון אירועים מורכבים בהם יש חשיבות לפרטים הקטנים ביותר. במידה והמארח ירצה להוסיף תוכן מיוחד, הוא יכול לקבל מהם את כל הסיוע הלוגיסטי הנחוץ לכך. הידע הרב והניסיון שלהם מגיע מהפקת אירועים מורכבים ללקוחות מגוונים. הם ישמחו להעמידם לטובת הלקוח - חדש או וותיק כאחד.

   הפקת אירועים לחברה

   הפקת אירועי חברה חייבת להיעשות על פי תכנון מוקדם ומוקפד. מדובר על אירוע הנמשך לרוב יום אחד או, לכל היותר, מספר שעות אבל ההכנות לקראתו הינן ממושכות. הלוגיסטיקה הקשורה בהפקת האירוע היא מאוד מורכבת כי יש צורך לדאוג להמון פרטים דוגמת מקום מתאים, אוכל וכיבוד, פעילות נדרשת, תכנים כולל תכנית אמנותית ועוד. בגלל כל אלו, ואלמנטים נוספים, כדאי להפקיד את המשימה בידי גורם מקצועי. חברת ש.ח.ל יזמויות –  השכרת ציוד לאירועים מתמחה בהפקת אירועים וכדאי לקבל ממנה מידע וייעוץ.
   שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט