אפשר לעזור
ּ

השכרת מצננים

אחד הפיתוחים הטכנולוגים הנפלאים ביותר בתחום האירועים החיצוניים, הוא המצנן. בשונה ממזגן, המצננים פועלים על מים כך שפעולת הקירור הינה אקולוגית וידידותית לסביבה. מה זאת אומרת? המצנן בעצם שולח אוויר קר לחלל הרצוי, אותו שואב המצנן מבחוץ ומקרר אותו לפני פליטתו לאוויר החלל. כיום קיימים שירותי השכרת מצננים בגדלים שונים (כולל כאלו הניתנים לנשיאה), המהווים פתרון מצוין לאירועים שאינם מתקיימים בין ארבע קירות.

דברים שכדאי לדעת על השכרת מצננים

  • כמה מצננים נשכיר – הדבר תלוי כמובן בגודל הלוקיישן בו מתקיים האירוע, וכן בכמות המוזמנים. מלבד פרמטרים עיקריים אלו יש לשקול גם את הטמפרטורה באותו יום, גובה התקרה, ועוד. לדוגמא אם מדובר במתחם גדול יחסית שכמות האנשים בו מעטה, ייתכן שלמעשה השכרת מצננים בכמות קטנה יותר היא הפתרון, מכיוון שברגע שלא קיימת צפיפות במרחב הסגור – לא כל כך חם.
  • ממי נשכיר – ישנן חברות רבות בשוק המציעות מצננים להשכרה. אם אתם מרגישים מעט אבודים בחיפושים, רצוי לפנות לחברה המתמחה באספקת ציוד לאירועים שבאמתחתה הידע והניסיון הנדרשים באבחון הצרכים והדרישות שלכם, והתאמת הציוד המתאים ביותר. כך תוכלו להבטיח לעצמכם גם את המצננים להם אתם כה זקוקים, וגם את שאר הציוד הנדרש כמו תאורה, שולחנות וכיסאות, ועוד.
  • למה זה טוב – כפי שכבר הזכרנו, ההבדל המובהק בין מזגנים למצננים טמון באופן הפעולה שלהם. המצנן, בניגוד למזגן, פועל על מים ומבצע פעולת קירור של אוויר מבחוץ.

השכרת מצננים לאירועים בצפון במחיר המשתלם ביותר

מלבד המצננים המתקדמים שלנו, חברת ש.ח.ל יזמויות מציעה פתרונות קירור וחימום לכל אירוע! בהתאם לאופי האירוע, כמות האורחים ופרמטרים נוספים נתאים עבורכם את הציוד האיכותי, המתקדם והרלוונטי ביותר לאירוע. כמובן שהצוות המקצועי שלנו יגיע למקום האירוע ביום המועד, על מנת לוודא שהכל בא על מקומו וכי הכל מתקיים בהתאם לתכניות.

השכרת מצננים לאירועים בצפון במחיר המשתלם ביותר

למעלה

 

 

ּ